×
SZUKAJ

O nas / Polityka Prywatności

STARTzBOGIEM.pl to witryna, dzięki której możesz rozwijać relację z Bogiem.

  • Szanujemy twoją prywatność. Używamy plików cookie, ale w przeciwieństwie do większości witryn, które ich używają, nie będziemy cię śledzić po wizycie u nas. Możesz bez konsekwencji wejść na STARTzBOGIEM.pl choćby jednorazowo.

  • Nie sprzedajemy żadnych produktów. Nie pokazujemy też żadnych reklam od innych podmiotów.

  • Możesz bez ryzyka zapisać się na nasze bezpłatne serie e-mailowe. Nigdy nie udostępnimy (ani nie sprzedamy) Twojego adresu e-mail.

Podsumowując: chcemy, abyś mógł/mogła znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące życia i Boga, w sposób dla ciebie kontrolowany. Każdy artykuł i film opisujemy w uczciwy sposób, dzięki czemu poświęcasz czas na to, co cię interesuje.

STARTzBOGIEM.pl oferuje wiarygodne odpowiedzi na pytania wielu ludzi na temat Boga i relacji z Nim. W naszym serwisie znajdziesz treści od różnych autorów, w tym także doktorów w swoich dziedzinach.

Uważamy, że ludzie mają ważne pytania, które zasługują na rzeczowe i uczciwe odpowiedzi, bez manipulacji i przymusu. Zbyt wielu ludzi jest oszukanych przez religijnych szarlatanów, którzy szukają zysków finansowych (to jeden z powodów, dlaczego nie niczego sprzedajemy ani nie akceptujemy reklam od innych).

STARTzBOGIEM.pl daje ci możliwość wysłania e-maila z pytaniem. Otrzymasz przemyślaną odpowiedź od prawdziwej osoby.

Administratorem danych na STARTzBOGIEM.pl jest Ruch Chrześcijański Mt28. Jest to międzywyznaniowa organizacja, współpracująca z wieloma wyznaniami i grupami chrześcijańskimi na całym świecie. Jej celem jest pomoc w nawiązaniu osobistej relacji Jezusem Chrystusem.

Tutaj znajdziesz szczegółową, oficjalną Politykę Prywatności Mt28. Obejmuje ona wiele różnych części organizacji i jest bardziej obszerna i złożona niż to, co byłoby potrzebne do opisania tylko STARTzBOGIEM.pl.

Mamy nadzieję, że będziesz poznawać Boga. Wierzymy, że żadna inna relacja nie zaspakaja całkowicie tęsknoty ludzkiego serca i umysłu.